Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

TGI MONEY

TGI MONEY

Vznik akciovej spoločnosti TGI MONEY sa datuje do neďalekého roku 2005 a jej najvýraznejším produktom je HYPO PÔŽIČKY . Čo to je presne je?

Hypo pôžička od TGI Money je neúčelovým úverom, ktorý ručíte nehnuteľností. Peniaze teda môžete čerpať na čokoľvek, to je výhodné, ale tento typ úverov má aj ďalšie výhody a samozrejme aj nevýhody. Neúčelové hypotéky majú tradične vyššie úroky a RPMN sa pohybuje nad 10% (okrem extrémnych prípadov, kde sa môže RPMN pohybovať tesne pod 10%). Na príklade úveru vo výške 800 000Kč na 15 rokov je jasne vidieť rozdiel medzi účelovú hypotékou a neúčelové pôžičkou garantovala nehnuteľností - rozdiel v mesačných splátkach je zhruba 3000Kč , čo samozrejme nemusí byť nevyhnutne katastrofa, ale zvýhodňovanie účelových hypoték na získanie bývania je očividné. TGI MONEY Výhodou je však aj to, že nemusíte dokazovať svoje príjmy , takže na tento úver dosiahnu aj tí, ktorí v banke nepochodili.

Hypo úver je možné splácať od piatich do dvadsiatich rokov a to maximálne do 65 rokov veku, takže päťdesiatročný klient môže splácať maximálne 15 a podobne.

Aktuality