Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

RMI Financie

RMI Finance RMI Financie ponúka vlastne od každého trochu. Potrebujete nový alebo mierne ojazdený automobil? Potrebujete financie a môžete zastaviť len svoj automobil? Potrebujete hypotéku bez doloženia príjmu alebo svoje príjmy môžete doložiť, ale z nejakého dôvodu nemôžete využiť služby niektorej z bánk? Alebo potrebujete veľkú hotovosť bez udania účelu a môžete ručiť nehnuteľnosťou? Všetko to RMI Financie ponúka a združuje pre klientov výhodné a pre seba bezpečné produkty, z ktorých každý má na finančnom trhu svoje opodstatnenie.

Obzvlášť v hypotékach a pôžičkách ručených nehnuteľností je RMI Financie veľmi zaujímavým poskytovateľom. Najrôznejšie varianty hypoték, amerických hypoték, vyplácanie exekúcií, hypoték bez nahliadnutie do registrov a podobne poskytuje veľmi veľa.

Zaujímavou formou úveru je aj obstarania nového vozidla bez nahliadanie do registrov dlžníkov. To si zaobstaráte ako partner spoločnosti, buď aktívne alebo pasívne. RMI Finance Ako partner môžete vďaka šírenie dobrého mena firmy (aktívne) alebo umiestnením reklamy na svoj voz (pasívny) výrazne znížiť splátky úveru na voz. Je to vcelku užitočný úver pre tie, ktoré príliš netrápi vzhľad ich auta. Týmto spôsobom možno získať aj predvádzacie a ľahko ojazdené automobily. Ak by ste nemohli dlhšiu dobu splácať, maximálne o automobil prídete.

Aktuality