Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Provident Financial

Provident financial Provident Financial sro patrí pod britskú spoločnosť Internation Personal Finance, ktorá na svetovom finančníčka trhu pôsobí už od roku 1880 (vznikla v roku 1997 odtrhnutím od britskej Provident Financial). Firma má teda viac než bohaté skúsenosti s poskytovaním úverov aj dostatočne silnú finančnú základňu. Napriek tomu ide o veľmi špecifickú pôžičku, ktorá na našom trhu nemá ani zďaleka monopolné postavenie.

Spoločnosť si zakladá na spoločenskej zodpovednosti, takže sa výraznou čiastkou podieľa na rôznych prospešných a charitatívnych akciách či zbierkach.

Pôžičky on-line
Kliknite si pre hotovostnú pôžičku, je to rýchle a jednoduché!

Pôžička od Provident má hneď niekoľko výhod a medzi najpodstatnejšie patrí jednoduché a rýchle rokovanie online. Na stránkach Provident stačí zvoliť výšku pôžičky alebo sumu, ktorú môžete každý týždeň splácať. Stránky Provident potom poskytnú prehľadné údaje o vám dostupných pôžičkách, ktoré sa líšia dĺžkou splácania a tým aj RPMN a výškou týždenných splátok. Samotná pôžička sa potom platí každý týždeň, sedem dní od prijatia peňazí. Po poskytnutí úveru a podpísania zmluvy môžete mať do pár hodín peniaze v rukách.

Provident financial

Provident vám požičia od 3 do 50 tisíc korún a všetky úroky, konečný objem peňazí, ktoré zaplatíte, aj všetko ostatné je transparentne a jasne napísané na ich stránkach, takže sa nemusíte báť, že by ste si vzali úver, ktorý vás neskôr nemilo prekvapí.

Aktuality