Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžičky pre podnikateľov

Půjčky pre podnikatele

Ak ste začínajúcim alebo budúcim podnikateľom, s najväčšou pravdepodobnosťou riešite nedostatok prostriedkov pre zabehnutie svojho podnikania. Pôžičky pre podnikateľov sú zacielené hlavne na vás, pretože toho veľa nechcú a zároveň môžu veľa poskytnúť. Bankové pôžičky pre podnikateľov sa vyznačujú niekoľkými aspektmi: Pre posúdenie úveru nie je potrebná žiadna dlhá história podnikania (a príjmov) , kedy zvyčajne postačí daňové priznanie napríklad za obdobie pol roka alebo podobne. Sumy, ktoré takto banky požičiavajú, sa šplhajú až do miliónov , takže by mali stačiť takmer každému.

Půjčky pre podnikatele

Výhodou je potom dlhá splatnosť , ktorá môže byť aj dvadsať rokov. Poteší bezúčelovosť pôžičky, ktorá môže podnikateľom ďalej uľahčiť ich činnosť. Samozrejme je tu treba niečím ručiť, pričom tradične hodnota založenej nehnuteľnosti musí byť (rádovo o desiatky percent) vyššia, než výška úveru.

Alternatívou sú potom pôžičky nebankových, ktoré vyzerajú podobne, avšak s vyšším úrokom a často s vyššou požadovanou zástavou (vyšším násobkom výšky úveru).

Aktuality