Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička pred výplatou

Pôžička pred výplatou

Spoločnosť Ferratum Slovakia sro , ktorá je dcérskou spoločnosťou fínskeho poskytovateľa úverov Ferratum Finland Oy. Poskytuje rýchle pôžičky "pred výplatou" , ktoré majú svoje určité špecifiká, ktoré sú na jednu stranu veľmi výhodná, ale na druhú stranu je na mieste aj istá opatrnosť, pretože ide o pôžičku neštandardné, na ktorú asi nie je každý zvyknutý. Na druhú stranu je klient o všetkých podmienkach informovaný relatívne prehľadne na internetových stránkach spoločnosti. Aký je teda produkt, ktorý Ferratum ponúka?

Ide o pôžičky s veľmi krátkou splatnosťou (15 dní od odovzdania /prevod peňazí klientovi) s vysokým "úrokom" (úrok je tu "skrytý" pod označením - poplatok - ktorý predstavuje 20% z požičanej sumy, teda 250Kč za každých požičaných 1000Sk ). Výhodou je rýchlosť, s ktorou sa k peniazom dostanete, hlavne pri opakovaných pôžičkách - vysvetlím nižšie.

Po vyplnení online žiadosti alebo po poslaní SMS žiadosti spoločnosť nahliadol do bankových i nebankových registrov a schváli /neschváli vašu pôžičku. Potom dostanete svoje peniaze zloženkou a do pätnástich dní je musíte zaplatiť. Pôžička je bez ručiteľa .

Půjčka pred výplatou

Ak čerpáte prvý pôžičku tejto spoločnosti, je vám dostupná iba variant doručenie peňazí zloženkou a to len 500Kč alebo 1000Sk. Pri opakovanom použití pôžičky si už ako stály klient (ak ste spoľahlivý klient) môžete nechať poslať peniaze rovno na účet a to od 500Kč do 5000Kč (tu už však zaplatíte poplatok 1250Kč, čo je za 15 dňový pôžičku dosť veľká suma).

Po nesplatenie v riadnom termínov prichádzajú aj výrazné pokuty, ktoré robí 50-10% požičané sumy za každý týždeň (u najnižšia pôžičky je to percent päťdesiat - teda 250Kč - au pôžičky najvyššia je to percent < em> "len" 10 - teda 500Kč). pokutovať však trvá len tri týždne, potom firma svoje pohľadávky odovzdá inej firme, ktorá je od klienta vymôže is ďalšími pokutami, ktoré budú pravdepodobne oveľa vyššia.

Relatívne výhodné sa tak javí predĺženie pôžičky. To možno získať na pätnásť dní za "púhych" 15% z požičanej sumy, teda 75-750Kč . Tieto peniaze po schválení predĺžení zaplatíte na účet firmy pod svojím variabilným symbolom a získate tým pätnásť dní na zaplatenie celej sumy - pôžičky + poplatku 20% .

Půjčka pred výplatou

Poplatky sú vysoké, čo čiastočne vynahrádza rýchlosť, s ktorou sa k peniazom môžete dostať - rádovo aj minúty, ak ako stály klient využívate poslanie peňazí na účet. Aj vzhľadom k sume, ktorú je maximálne možné si požičať, 5000Kč , nie sú riziká tak veľká, ale aj táto suma určite môže pri nesplatenia narásť do hrozivých výšin, to je nutné si uvedomiť. Úver je to teda solídny, ale poplatky sú veliké, ale v určitých situáciách ide o najlepšie a najrýchlejšie riešenie finančnej tiesne.

Podobné články

Hypotéka na bývanie

Spoločnosť Euro Money CZECH as sa okrem iných druhov úverov špecializuje aj na nebankové hypotéky. Ako sa táto hypotéka líši od bankových...

Pôžička Provident

Provident Financial je odnožou britskej spoločnosti International Personal Finance, ktorá sa v roku 1997 odtrhla od spoločnosti Provident Financial, ktorá n...

Pôžička Cofidis

Cofidis patrí medzi známe poskytovateľov nebankových úverov na našom trhu . Spoločnosť pôsobí v Českej republike až od roku 2004, ale v do...

Pôžička na auto

Akciová spoločnosť Euro Money CZECH , ktorá vznikla v roku 2006, ponúka široké spektrum pôžičiek, z ktorých sa hneď niekoľko viaže na auto...

Aktuality