Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Pôžička Home Credit

Půjčka Home Credit

Špecialista na spotrebiteľské úvery, spoločnosť Home Credit , ponúka veľké množstvo úverov pre najrozličnejšie príležitosti:

Telefónne pôžička:

Pre využitie tejto pôžičky od spoločnosti Home Credit stačí len zdvihnúť telefón (alebo ísť na internetové stránky Home Credit, ale o tom nižšie) as operátorom Home Credit vybaviť celú pôžičku po telefóne . Suma, ktorá sa dá takto požičať, sa môže pohybovať od desať do sto päťdesiatich tisíc korún . Po dojednaní pôžičky si môžete peniaze vyzdvihnúť na pošte, alebo vám je Home Credit pripíše na účet. Jednoduchšie už to naozaj nejde . Home Credit ponúka i unikátnu možnosť vyplnenia žiadosti o túto pôžičku na internete, po ktorej operátor zavolá vám a vyrieši všetko potrebné - nemusíte teda volať vy . V tomto prípade si taky môžete zvoliť deň aj hodinu, kedy vám operátor zavolá.

Vybavenie tejto pôžičky je zadarmo , rovnako ako jej predčasné splatenie. Pre jej vyhotovenie nemusíte zakladať bežný účet a nepotrebujete ručiteľa.

Hotovostné pôžička Pošta:

Půjčka Home Credit

Pre túto pôžičku si stačí dôjsť na poštu (jednu z mnohých, ktorá túto službu ponúkajú - zoznam na stránkach Home Credit), kde po predložení občianskeho preukazu pracovník pošty predbežne pôžičku vyhodnotí. V termíne, ktorý si sami zvolíte, vám potom zavolá operátor Home Credit a vyriešia s vami zvyšok náležitostí. Peniaze si potom vyzdvihnete na pošte, alebo vám budú prevedené na účet .

Pôžička bez ručiteľa a poplatkov za uzavretie i predčasné splatenie pôžičky. Týmto spôsobom si môžete požičať 10 000-40 000 korún .

Nákup na splátky:

  • 3-100 tisíc korún
  • stačí dva doklady totožnosti a pri nákupe nad 20 tisíc korún aj potvrdenie výšky príjmov
  • vo vybraných obchodoch aj bez akontácie - inak do 20 tisíc najmenej 10% a nad dvadsať percent najmenej 20% - vyššia akontácia je potom čisto na zákazníkovi
  • dĺžka splácania ľubovolná od 4 do 48 mesiacov

Home Credit ponúka napríklad aj nadštandardnú lekársku starostlivosť na splátky alebo úver na automobil , v ktorom ručíte automobilom. Špeciálnou kapitolou sú potom kreditnej karty Home Credit, ktoré ponúkajú výhody v podobe revolvingových úverov alebo pomoci pri investovaní.

Aktuality