Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Modrá pyramída

Modrá pyramida Modrá pyramída patrí medzi úzku skupinu špecializovaných spoločností, ktoré sa môžu honosiť štatútom stavebnej sporiteľne. Modrá pyramída úspešne ponúka tento výhodný druh sporenia a úverov na bývanie, ktoré ponúka aj v rámci svojho najbližšieho partnera - Komerčné banky. Modrá pyramída však ponúka aj veľa ďalších produktov a služieb.

U Modré pyramídy si môžete aj obyčajne požičať peniaze. Môžete k tomu využiť aj Modrou kreditnú kartu . Táto stavebná sporiteľňa ponúka i bežné konto, konto pre študentov alebo sporiteľské konto . Môžete si tu tiež dojednať rizikové poistenie, povinné ručenie alebo poistenie majetku . Dôchodkové pripoistenie je zase relatívne vhodným spôsobom zabezpečenie na starobu a zhodnocovanie peňazí po dlhé roky.

Modrá pyramida

Čo prispieva Modrej pyramíde ku skvelej povesti v oblasti zabezpečenia bývania je aj hypotéka, ktorú ponúka. Jedným z najlepších spôsobov financovania nového bývania je bezosporu Hypoúvěr Modrej pyramídy , ktorý v sebe kombinuje úver zo stavebného sporenia a hypotéku , čím citeľne znižuje celkové aj mesačné náklady. Samotný úver zo stavebného sporenia u Modré pyramídy získate už od skvelého úroku 3% pa

Modrá pyramída má aj svoje hypocentrum plné odborníkov na úvery na bývanie, kde vám zdarma poradia ohľadom financovania vášho bývania a dokonca vám môžu pomôcť vybrať bývanie.

Aktuality