Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

mBank

mBank mBank je jednou z relatívne mladých bankových inštitúcií v Českej republike - založená bola na konci roku 2007. mBank je súčasťou nemeckej bankovej rodiny Commerzbank a na české pomery prichádza z docela zaujímavými podmienkami pre bežných občanov.

Ak si u mBank zariadite účet, nemusí vás to stáť ani korunu - ani teraz, ani nikdy v budúcnosti. Ako to vlastne prebieha? Vyplníte internetovú žiadosť a potom na pobočke mBank (ide to aj poštou) podpíšete zmluvu. Potom vám príde do dvoch týždňov karta (embosovaná VISA). To všetko je zadarmo . Správa účtu potom prebieha cez internetové bankovníctvo. Môžete mať niekoľko účtov naraz - stále zadarmo . mKONTO je klasickým účtom, emax je sporiacim účtom a emax + je účtom "veľmi sporiacim" (skutočnosť je však v dnešnej dobe taká, že úroky sú iba o 0,8% pa respektíve 1% pa). Všetko zdarma. Pre operácie v internetovom bankovníctve potrebujete mať pri ruke mobilný telefón, na ktorý vám chodí smsky s autorizačným kódom, ktorý v internetovom bankovníctve zadáte (inteligentná ochrana pred zneužitím). Z vlastnej skúsenosti musím povedať, že autorizačné sms chodia bleskovo (problém by mohol byť s platením o pol noci na silvestra :-)).

mBank

Za čo teda mBance platíte? Za štvrtý a každý ďalší výber z bankomatu v jednom mesiaci, za druhý a ďalší prevod zo sporiaceho účtu emax + na iný účet (transakcie medzi emax a mKONTO sú všetky zdarma) a tiež sa s mKONTO neoplatí platiť v cudzích menách. Bezplatne je potom tiež "iba" mesačný výpis na email - za papierový by ste museli platiť.

mBank je teda bankou pre tých, ktorí nemajú na svoj účet prehnané nároky, radi sa o veci starajú sami (internetové bankovníctvo v podaní mBank je naozaj ľahké) a otravuje je neustále bezdôvodné platenia poplatkov, ktorému sa vo väčšine iných bánk nevyhnú.

mBank ponúka taktiež spotrebiteľské úvery a hypotéky , ktoré sa opäť vyznačujú oslobodením od poplatkov (hypotéka u mBank sa tiež môže pochváliť priaznivými úrokovými sadzbami).

Aktuality