Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Leasing-Star

Leasing-Star

Teplická spoločnosť Leasing-Star je typickým predstaviteľom spoločnosti, ktorá požičiava za relatívne výhodných podmienok aj veľké obnosy peňazí bez nahliadanie do registrov dlžníkov a bez doloženia príjmov a zároveň sú jej pôžičky bezúčelové. Ako si to môže spoločnosť dovoliť?

Ručenie nehnuteľností je, u nás na rozdiel od Spojených štátov, tou najväčšou istotou, ktorú môže klient svojom finančnej inštitúcii poskytnúť. Ak ručíte nehnuteľným majetkom v oveľa vyššej hodnote, než akú má váš úver, tak spoločnosť vlastne nič neriskuje. Buďto jej zaplatíte úroky, na ktorých zarobí, alebo pri neschopnosti splácať získa nehnuteľnosť, ktorú môže speňažiť ešte lepšie. Pre klienta to ale znamená rad výhod - slušné úroky a žiadne problémy s bankovými registrami a doložením príjmov.

Leasing-Star ponúka aj účelový úver na nehnuteľnosti do výšky 5 000 000Kč a zároveň maximálne 50% hodnoty nehnuteľnosti.

Konsolidácia pôžičiek , v dnešnej dobe tak populárne a toľko potrebný produkt, ktorý vaše pôžičky spojí do jednej výhodnejšie. Výška úveru je maximálne 3 000 000Kč a zároveň opäť maximálne 50% hodnoty nehnuteľnosti, ktorou ručíte.

Leasing-Star

Podobné úvery môžete získať aj na vyplatenie exekúcie alebo na realizáciu podnikateľských zámerov alebo bezúčelové, na čokoľvek (až 10 000 000Kč). Vždy ručíte nehnuteľností, vždy je maximálna výška úveru 50% z ceny nehnuteľnosti a vždy sa doba splácania pohybuje od 6 do 72 mesiacov.

Aktuality