Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Kreditná karta bez príjmu

Kreditní karta bez příjmu Kreditná karta je vlastne veľmi pohodlnou formou získavania úveru presne vo chvíli, keď ho potrebujeme. Ide o úver (presne ju možnosť úveru), ktorý si defakto nosíme so sebou, treba v peňaženke. Platiť alebo vyberať financie môžeme teda vždy podľa aktuálnej potreby. Splácanie úveru potom prebieha buď pravidelnými mesačnými splátkami, alebo jednorazovým splatením úveru . Banky často poskytujú relatívne dlhá bezúročná obdobia (i 55 dní), po ktorých sa vám len začína počítať úrok z úveru. Ide teda o zaujímavú formu tisíckrát známe veci.

Ako to ale funguje, keď nemáme príjem?

Horšie . Zakladať si kreditnú kartu, keď nemáme príjem, nie je práve dobrý nápad, ale keď ju jednoducho potrebujeme, musíme sa pripraviť na negatíva s tým spojené. Po prvé, niektoré banky nám takúto kreditnú kartu, ani neposkytnú a po druhé, ak nám ju banky dajú, tak s vyšším úrokom, než keby sme príjem doložili.

Špecifickou formou je aj kreditná karta pre študentov , ktorá môže poskytnúť študentom potrebné finančné prostriedky aj veľké skúsenosti do budúcnosti, kedy sa budú stretávať s oveľa vyššími a nebezpečnejšími úvery. Banky si študentov rozmaznávajú, ale trochu je aj obmedzujú - študent ako osoba bez pravidelného príjmu si môže požičať menej , čo je jedine dobre - pre finančnú pomoc to stačí a nedôjde k žiadnym neriešiteľným finančným problémom. Študenti môžu potom čerpať rôzne zľavy, ktoré z kreditnej karty robia relatívne výhodnú formu úveru.

Kreditní karta bez příjmu

Kreditné karty od nebankových spoločností je variantom pre osoby bez pravidelného príjmu, ktorí v bankách neuspeli . Najčastejšie má podobu kreditnej karty určitého obchodu, v ktorom potom môžete nakupovať viac, ako si môžete aktuálne dovoliť. Pozor však na vysoké úroky po uplynutí bezúročného obdobia a tiež na dĺžku tohto obdobia - musí byť čo najvyššie, aby ste úver stihli splatiť, pretože úroky sú potom až neznesiteľne vysoké - rozhodne vyššia, než u štandardných úverov . Výhodou je potom to, že takúto kartu môže získať takmer každý. Je však nutné mať stále na pamäti, že peniaze buď spoločnosti vrátite, alebo sa stretnete s veľmi rýchlym a do určitej miery bezohľadným riešením dlhov, ktorého sa vám u nebankových spoločností väčšinou dostane.

Aktuality