Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Home Credit

Home Credit Home Credit je v oblasti nebankových pôžičiek a spotrebiteľských úverov snáď najznámejšou spoločnosťou na našom trhu. Svoje produkty poskytuje už od roku 1997 av roku 2009 spoločnosť poskytla úvery v hodnote neuveriteľných takmer ôsmich miliárd korún.

Hotovosť

Môžete požiadať o pôžičku až 150 000Kč po telefóne , alebo 40 000Kč na pošte . Namiesto telefónu môžete použiť aj webový formulár a zvoliť si, kedy vás Home Credit bude telefonicky kontaktovať pre upresnenie detailov pôžičky.

Nákup na splátky

Logo spoločnosti Home Credit je v českých obchodoch takmer legendárny. Obchodov, ktoré s vami uzavrú sa tento spôsob platenia tovar, je naozaj veľa. Postačí k tomu dva doklady totožnosti . Možnosť nákupu aj bez akontácie - 100% pokrytie úverom.

Karty Home Credit

Spoločnosť Home Credit ponúka celkom 9 druhov kreditných kariet, ktoré sa líšia svojím účelom i výhodami. S klasickou kreditnou kartou máte peniaze do nastaveného limitu vždy pri sebe. Strieborná karta zase funguje ako revolvingový úver, po ktorého čiastočnom splatení môžete čerpať nové financie až do výšky úver. Home Credit Nákupný karta Premium zase ponúka výhody pri platení tovaru, pretože vám Home Credit určitú čiastku zo zaplateného tovaru zase vráti. V investíciách by vám mala pomôcť karta Broker Consulting , ktorá funguje podobne ako karta Premium, ale v rámci investovania peňazí.

Aktuality