Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

GE Money Bank

GE Money Bank GE Money Bank je bankovou inštitúciou, ktorá je súčasťou finančnej spoločnosti General Electric. V Českej republike patrí táto banka medzi najvýznačnejší a najväčšie , patrí jej štvrté miesto. GE Money Bank je od roku 2008 oficiálnym sponzorom Slovenského olympijského tímu, a to až do najbližších letných olympijských hier v Londýne (2012).

Spektrum služieb tejto banky je, ako sa na jednu z najväčších bánk v krajine sluší, veľmi komplexné. GE Money Bank spravuje klasické účty klientov vrátane študentského účtu, internetového a GSM bankovníctva a možnosťou prečerpať zostatok účtu vďaka flexibilnému kontokorentu .

Rozsiahly výber ponúka banka aj pre šetrné klientov, ktorým ponúka doplnkový dôchodok, sporiteľské účty, termínovaný vklad alebo aj stavebné sporenie v spolupráci so sporiteľňou Wüstenrot.

GE Money Bank

Pôžičky sú ďalšie doménou GE Money Bank - kto by nepoznal nákup na splátky s financovaním od GE Money Bank. Ďalšími variantmi je výhodná konsolidácie pôžičiek alebo klasický úver, takzvaná "Expres pôžička" s výškou úveru až 600 000Kč a splatnosťou až 8 rokov .

Banka ponúka samozrejme i hypotéky alebo výhodné financovanie nákupe automobilu s možnosťou získať hotelový poukaz na víkend v hoteli v Českej republike alebo iných európskych krajinách pre dve osoby.

Aktuality