Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Financial Solutions

Financial Solutions

Spoločnosť Financial Solutions pôsobí na našom finančnom trhu už od konca roka 1999. Ide o spoločnosť združujúca úverových poradcov, ktorí sprostredkovávajú úvery a hypotéky a to od bankových i nebankových inštitúcií . Ide teda prevažne o poradenstvo a sprostredkovanie a firma si zakladá na individuálne a starostlivom prístupe ku každému klientovi. Finančný trh je plný nástrah a vybrať vždy ten najvýhodnejší finančný produkt môže byť pre obyčajného človeka často nereálny cieľ.

Produkty:

  • nebankové pôžička bez registra - pôžička od 6 do 166 tisíc korún. Splatnosť sa pohybuje od jedného do štyroch rokov, pričom mesačné splátky majú konštantnú výšku. Vhodná je pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú požiadať o úver v banke. Do 130 000Kč môže byť pôžička bez ručiteľa. Nutné je doloženie príjmov, ale registre dlžníkov úlohu nehrajú .
  • nebankové hypoték - či už sa rozhodnete pre účelovú alebo neúčelový hypotéku, Financial Solutions majú pripravený vhodný produkt. Poskytujú financie až do 80% hodnoty nehnuteľnosti, ktorou ručíte. Poplatky za poskytnutie hypotéky nemusíte platiť vopred, ale môžete si ich nechať rozrátať do mesačných splátok. Maximálna splatnosť hypotéky je až 30 rokov. Hypotéka je možné poskytnúť aj so záznamom v registri dlžníkov .
  • Konsolidácia pôžičiek - až do hodnoty 30 000 000Kč. Väčšie množstvo nevýhodných úver vymeniť za jeden s lepšími parametrami sa vždy oplatí. Klientov, ktorí konsolidáciu využívajú je veľa a ešte viac je tých, ktorí by to urobiť mali.

Aktuality