Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Euro úver

Euro úvěr

Táto spoločnosť ponúka svojim potencionálnym klientom veľké možnosti získania úverov, predovšetkým hypoték, a to dokonca aj bankových . Euro úver ponúka bankové hypotéky aj klientom, ktorí by na ne inak nemohli dosiahnuť - ľuďom zapísaným v bankovom registri dlžníkov alebo ľuďom, ktorí nemôžu preukázať svoje príjmy (nie kombinácia oboch naraz). Jedná sa tak o skvelú možnosť pre všetkých, ktorí u banky nepochodili a zároveň nie sú pripravení využiť oveľa menej výhodných nebankových hypoték.

Z nebankových úverov ponúka spoločnosť podnikateľské úver, nebankové hypotéky alebo napríklad konsolidáciu úverov, ktorá môže vyriešiť nejednu hrozivú situáciu ľudí, ktorí dlhujú niekoľkých spoločnostiam naraz.

Dobrou voľbou môže byť Euro úver aj pre tých, ktorí sú vystavení exekúciu - pôžička na vyplatenie exekúcie sa môže pohybovať od jedného až do tridsiatich miliónov korún. Ručíte pritom samozrejme nehnuteľností. Doba splácania úveru je 1-10 rokov.

Euro úvěr Spoločnosť sa zaoberá aj predajom nehnuteľností a pozemkov . Zaujímavá je tiež ponuka vrátenie zálohy na tieto nehnuteľnosti, ak by spoločnosť nebola schopná vám poskytnúť nebankový financovanie tohto nákupu.

Euro úver poskytuje aj komplexné poradenstvo, pričom za neho platíte až v prípade schválenia vašej žiadosti o úver - ak teda úspešní nebudete, nezaplatíte ani korunu.

Aktuality