Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Essox

Essox

Už podľa čierno-červeného loga spoločnosti má spojitosť s obľúbenú Komerčné bankou a francúzsku Societe Generale . Ide o dcérsku spoločnosť Komerční banky, ktorá sa špecializuje na nebankový úver a leasing . Stojí za ňou teda kopa skúseností a silní partneri. Essox vznikol v roku 2004 zlúčením Franfinance Consumer Credit a ESSOX LEASING as

Leasing:

Essox môže financovať nákup vášho nového aj ojazdeného automobilu. Poskytuje až 100% hodnoty vozidla a doba splácania lízingu sa pohybuje od jedného do siedmich rokov. Okrem osobných automobilov môžete týmto spôsobom kúpiť aj úžitkový voz do tri a pol tony .

Spotrebiteľské úvery:

Essox

Či už ide o financovanie nákupu tovaru v kamennom obchode alebo v e-shope, Essox ponúka výhodný nákup na splátky, ktorý sa riadi pravidlami obchodu, v ktorom nakupujete. V špeciálnych akciách môžete naraziť aj na 100% financovanie tovaru (nákup bez akontácie) a iné výhodné varianty, takže nákup na dlh nemusí byť nevyhnutne nevýhodnú záležitosťou. Obchodov, v ktorých môžete úverov Essox využiť, je naozaj veľké množstvo, či už na internete alebo v uliciach miest .

Aktuality