Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Esofin

Esofin

Spoločnosť Esofin , ktorá má sídlo v Českej Lípe, sa zaoberá sprostredkovaním finančných služieb, medzi ktorými nájdeme pôžičky, hypotéky a lízingy . Produktov, ktorých firma ponúka, je desať - pričom jeden z nich je dokonca bankový.

Význačné produkty:

  • Rýchla pôžička do 70 000 Sk - pôžička s doložením príjmov bez ručenia. Klientovi príde zmluva zadarmo domov, takže nemusí nikam pre vybavenie pôžičky chodiť. Úver možno kedykoľvek celý splatiť a pri doplatení časti úveru môžete čerpať ďalšie hotovosť - jedná sa teda o určitý druh revolvingového úveru. Zároveň sa jedná o pôžičku bez nahliadanie do registrov dlžníkov.
  • Eurocredit - pôžička ručenia nehnuteľností, do výšky 30% hodnoty nehnuteľnosti. Maximálna výška poskytnutých financií je 1 000 000Kč (alebo podľa spoločnosti Esofin aj viac - v závislosti na hodnote zástavy - tu si spoločnosť protirečí a asi postupuje prípad od prípadu). Splatnosť úveru je až 20 rokov. Možnosť ručenia aj družstevným bytom! Zaujímavosťou je jednoduché rokovanie cez internet, ku ktorému stačí dodať 10 fotografií nehnuteľnosti.
  • Hypotéka - pôžička zaručená nehnuteľností. Maximálna výška úveru je až päť miliónov korún a doba splatnosti je na výber od jedného do tridsiatich rokov. Maximálna výška úveru sa pohybuje od 30% do 70% hodnoty nehnuteľnosti. Hypotéku možno kedykoľvek v priebehu celú doplatiť.

Aktuality