Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

ČSOB

Československá obchodná banka as je jednou z najznámejších a najväčších bánk v Českej republike. Jej vlastníkom je belgická banka KBC, ktorá patrí do finančnej skupiny KBC Group NV

Banka samotná využíva dve "značky" . Prvý z nich je samotná ČSOB, ale väčší počet zákazníkov (približne 2 000 000) obsluhuje Poštová sporiteľňa , ktorá je súčasťou ČSOB. Poštová sporiteľňa využíva hustej siete pracovných miest Slovenskej pošty a špecializuje sa na menšie bankové služby. Okrem Poštovej sporiteľne pod ČSOB patrí aj Českomoravská stavební spořitelna alebo Hypotekárne banka.

Samotná ČSOB bola založená už v roku 1964 štátom, aby cez ňu prechádzal zahraničný obchod komunistického režimu.

ČSOB, ako sa na veľkú banku sluší, disponuje komplexnou ponukou produktov pre fyzické osoby aj podnikateľov a firmy.

ČSOB

Banka ponúka štandardné hypotéky, neúčelové hypotéky aj ich kríženci - tradičné výhodnú účelovú hypotéku s až 20% financií použitých bez účelu. K bývanie sa úzko viaže aj výhodná ponuka úverov na "zelené bývanie" , teda pôžičku s poradenstvom k dotáciám, na ktoré má nárok klient, ktorý využije peniaze práve na zatepľovanie domov, nákup solárnych kolektorov alebo stavbu pasívneho domu .

Tradičné je potom ponuka najrôznejších úverov, či už účelových alebo neúčelových, najrôznejšie druhy poistenia často spojené práve s úvermi (poistenie schopnosti splácať, ...). K bankám patrí aj bankové účty, platobné karty (VISA, MasterCard) av dnešnej dobe i internetové bankovníctvo - u ČSOB to všetko samozrejme tiež nájdete.

Aktuality