Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Cofidis

Cofidis

Jednou z najznámejších spoločností medzi poskytovateľmi úverov je Cofidis , ktorý vznikol vo Francúzsku v roku 1982 av Českej republike potom úspešne funguje od roku 2004. Cofidis sa v Českej republike iv celej Európe špecializuje na splátkový nákup tovaru a poskytovanie úverov . Cofidis drží v ruke tromfy, ktoré väčšina nebankových spoločností, ktoré poskytujú úvery, nemá - transparentnosť svojich služieb a veľmi rozumne nastavené úroky z pôžičiek . Nejde v žiadnom prípade o úžernícky, aj keď k nezanedbateľnému zárobku sa Cofidis aj tak iste prepracuje. Ide však o jeden z najvýhodnejších nebankových úverov na našom trhu.

Ponuka služieb:

  • Nákup na splátky , od 3 000-150 000Kč vo vybraných obchodoch.
  • Úver až 150 000Kč na čokoľvek (bez udania účelu). Výhodou je rýchlosť - po schválení úveru vám Cofidis garantuje pripísaní peňazí na účet do 24 hodín. Ďalej potom neplatíte žiadne poplatky za vedenie ani predčasné splatenie úveru (okrem úrokov, samozrejme). Cofidis ponúka aj poistenie proti neschopnosti splácať úver.
  • Karta Cofidis - spája výhodné pôžičky Cofidis s obratom úverom a peniazmi vždy pri sebe-stačí splatiť časť úveru a Karta Cofidis vám dovolí jeho novej čerpania.

Aktuality