Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Cetelem

Cetelem Cetelem je spoločnosťou , ktorá na našom finančnom trhu pôsobí už trinásť rokov. Ide o silnú spoločnosť, ktorej vlastníkom je francúzska banka BNP Paribas Personal, ktorá sa poskytovaním spotrebiteľských úverov zaoberá už od roku 1953 a dnes už svoje služby ponúka vo viac ako tridsiatich krajinách sveta. Cetelem je jedným z najväčších a najvýznamnejších nebankových poskytovateľov úverov a služieb s nimi spojených .

Osobná pôžička:

  • "Na čokoľvek" - rýchlo vybavenie pôžičky bez poplatkov do maximálnej výšky 200 000Kč
  • "Na auto" - úver až do výšky milión korún, ktorý môžete splácať až 84 mesiacov, bez poplatkov, na nový alebo aj ojazdený automobil
  • "Na bývanie" - môžete si požičať až milión, ktorý môžete splácať aj desať rokov (120 mesiacov)
  • "Combi pôžička" - jednoduché a výhodné spojenie niekoľkých vašich pôžičiek do jednej, ktorú budete splácať spoločnosti Cetelem. Môžete tak znížiť mesačné náklady a uľaviť hlave plné starostí.

Kreditná karta Cetelem:

Odmeny za platenie kartou (až 150Kč mesačne), každý mesiac prvé tri výbery z bankomatu zadarmo, možnosť doplatiť úver vzniknutý bezhotovostným nákupom bez úrokov až po dobu 50 dní od nákupu.

Nákup na splátky:

Cetelem

Klasická a veľmi výhodný variant úveru v obchodoch, ktoré so spoločnosťou Cetelem spolupracujú. Úver už od hodnoty 3000Kč . Môžete si sami zvoliť parametre pôžičky - akontáciu, dĺžku splácania i výšku jednotlivých splátok . Všetko je vybavené priamo na predajni, kde ste si svoj tovar vybrali.

Spoločnosť Cetelem samozrejme ponúka ku všetkým svojim úverom aj poistenie - proti nemožnosti splácať, predĺženie záruky tovaru, pre prípad zneužitia karty, povinné ručenie i havarijné poistenie . Úver môžete vybaviť online, telefonicky alebo na pobočke.

Aktuality