Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Banco Popolare

Banco Popolare Banco Popolare Česká republika as je vlastnená talianskou bankovou skupinou operujúci v mnohých krajinách Európy, Banco Popolare Grupo bancario. Jedná sa o jednu z piatich najväčších talianskych bankových spoločností a na trhu pôsobí už od roku 1867. Banco Popolare Česká republika ponúka komplexné služby pre svoje firemné aj súkromné klientov. Tu sú len niektoré z produktov banky:

On-line konto:

Služba pre spořivější a samostatnejší klientov banky, ktorým vyhovuje mať všetko pod kontrolou skrze svoj internetový prehliadač. Poplatky za vedenie účtu neexistujú, výpis vám je doručovaný skrz internetové bankovníctvo ak dispozícii dostanete medzinárodnú platobnú kartu Maestro.

Termínovaný vklad:

Klasický termínovaný vklad pre tých, ktorí majú nejaké "zbytočné" peniaze, ktoré radšej nechávajú zarábať. Úroková sadzba sa tu pohybuje v ideálnom prípade až u 4% ročne.

Úvery pre firmy:

Banco Popolare

Banco Popolare ponúka hlavne produkty pre firmy, medzi ktoré patrí aj jej úvery. Investičné úvery s dĺžkou splatnosti až desať rokov as neobmedzenou výškou úvery - možno nimi aj nefinancovat predchádzajúce investičné úvery. Okrem toho banka ponúka klasické krátkodobé a strednodobé prevádzkové úvery alebo pohodlné prečerpania bankového účtu.

Aktuality